Na obiekcie Stadion GOS miał miejsce mecz Chrobry Głogów kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-0

Chrobry Głogów kontra ŁKS Łódź wynik meczu 1-0. W dniu 2021-12-01 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Chrobry Głogów a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a ŁKS Łódź wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: D. Piła 59' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 4' M. Lorenc 87'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Stomil Olsztyn.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Ricardinho nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.