ŁKS Łódź kontra GKS Katowice, wynik spotkania 1-0

ŁKS Łódź kontra GKS Katowice, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-11-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź i GKS Katowice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Antonio Domínguez 73' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 46' J. Sobocinski 61'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 12' F. Szymczak 61'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Oddani fani śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak R. Pirulo B. Jaroszek nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że mecze nie są warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga. ŁKS Łódź i GKS Katowice jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.