Mecz ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-1

ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-1. W dniu 2021-10-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: S. Sobczak 78' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 13' M. Dabrowski 22'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 45' L. Duriska 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak A. Dominguez P. Bryla nieraz zagwarantowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nudne. Zdarzają się idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR.