Dnia 2021-09-18 10:40 na obiekcie Stadion MOSiR odbył się mecz między ŁKS Łódź i Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-2

 

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-09-18 10:40 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Podbeskidzie.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 22' 1-0 M. Scalet 44' 1-1 M. Roginić 68' 1-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 70'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 38' G. Merebashvili 43' M. Roginic 73' M. Scalet 80' E. Bonifacio 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. M. Wolski D. Mikolajewski nieraz zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Systematycznie zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Udział takich znanych zespołów jak ŁKS Łódź i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR.